Libidosu Yüksek Kadın Nasıl Anlaşılır ?

Libidosu Yüksek Kadın Nasıl Anlaşılır ?

  • 31155
  • 0

Libidosu Yüksek Kadın

Libido cinsel arzuyu yükselttiği gibi aynı zamanda şiddet eğiliminide tetikler . Bu nedenle sex fantezilerininde çoğunlıkla sertlik , şiddet arzusu bulunmaktadır.  Kadının  libidosu da aynı erkek gibi testesteronun artması ile yükselir. Tek farkla , kadının libidosu yükseldiğinde istek ve arzu oranı erkekten daha fazladır. Ne kadar kontrol etmeye çalışırsa çalışsın mutlaka belli olur.

*Sonuna kadar libidomun esiri olmamak için direniyorum

*Libidosu yüksek insanların zeka ve enerji seviyesi yüksek olur

*Şekerim bunu bana libidom yaptırıyor , özümde böyle değilimdir.

Peki nasıl anlarız  ? Konuyu 4 ana başlık altında toplarsak ;

1 ) VÜCUT DİLİ

Etrafına göz süzerek bakar ilgisini çeken bir partner adayı görürse , göz teması kurar , yakın temastan kaçınmaz , iletişime geçmek için bir bahane mutlaka bulur. İletişimi sağladığıda istemiş olduğu kişi ile ortak yönlerini yakar ve belirtir. Dikkatle dinler , ilgisinin ve bakışlarının tamamını seçtiği kişiye odaklar. Artık ilk adım atılmıştır sıra diğer adımlardadır.

2 ) SES TONU

Yumuşak ve anlayışlı bir tonlama ile konuşur. Kelimeleri en ilgi çekici halleri ile karşı tarafa aksettirir.Hiç bir konuda mualif olmaz . Aynı konulara aynı tepkileri ama kadınsal kahkahalarınıda eşlik ettirerek verir. Kahkahasında erotizimi zirvede hissettirir. Eğer seçilmiş kişi naif bir yapıya sahip ise  tam tersi bir davranışla en masum ve tahrik edici sesi ile konuşmaları onaylar , aynı düşünceleri taşırcasına göz bebeklerini seçilmiş kişinin gözlerinin içine yerleştirerek tastik eder.

3 ) KIYAFET

Özellikle dişiliğini ( kadınlığını) ön plana çıkartıcak , seksapalitesi yüksek , cürretkar , renk tercihleri iddalı ve ilgi uyandırıcı giysiler tercih eder.

4 ) KONUSAL YÖNLENDİRME

Özellikle sohbet içeriğinin kadın – erkek ilişkileri üzerine seçmiş olduğu kişinin bakış açısını göz önündede bulundurarak müstehcen ve zemin hazırlayan nitelikte olması , ilk gözeçarpan ve kadınları eleveren , yükselmiş libido (azmış kadın) belirtileri olarak sayabiliriz.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published.