GÜLEN GÜNDÜZ YILMAZ

Kurucu, LİDER SENSİN

Afrodit Eğitmeni

Koç, Eğitmen, Danışman

Gülen, 1000 saatin üzerinde koçluk deneyimi ile takım ve ilişki koçu, yönetici koçu, kolaylaştırıcı (fasilitatör), eğitmen ve danışman olarak hizmet vermektedir.

Bilişim sektöründe, uluslararası şirketlerde satış-pazarlama bölümlerinde yöneticilik yaparken beraber çalıştığı kişilerin gelişimine vesile olmanın kendisi için tutku haline dönüştüğünü fark etmiştir. Yöneticilikte ve satış alanında koçluk prensiplerini uygulamış ve tüm bunların sonucunda tam zamanlı koçluğa adım atmak kendisi için doğal bir süreç olarak gerçekleşmiştir.

Gülen ICF (International Coach Federation) tarafından verilen PCC sertifikasyonuna ve CTI Co-Active Koçluk Sertifikasyonu’na (CPCC) sahiptir. Aldığı uluslarası eğitimler arasında CRR Global ORSC – Organization & Relationship Systems Coaching, Sistem Koçluğu; CTI Co-Active Liderlik;  Gestalt Center for Coaching  ve Jungian Coaching programları sayılabilir.

Gülen hem insanların hem de şirketlerin kendilerini sınırlayan davranış kalıpları ve bakış açılarından sıyrılarak gerçek vizyonlarını ortaya koyabilmeleri için çalışmaktadır.